O MARCE

TICA Poland Sp. z o.o.

TICA Poland Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem Nanjing TICA Climate Solutions Co., Ltd. (TICA) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Nanjing TICA Climate Solutions Co., Ltd. (TICA) jest jednym z wiodących na świecie projektantów i producentów sprzęta przemysłowego HVAC.

TICA została założona w 1991 roku w Nanjing. Dziś zaplecze firmy to 5 baz produkcyjnych, 9 fabryk oraz ponad 70 oddziałów i przedstawicielstw na całym świecie. W różnych działach firmy pracuje ponad 2,3 tys. osób, w tym ponad 600 specjalistów z Japonii, USA, Włoch i innych krajów zaangażowanych w prace badawczo-rozwojowej.

Roczny obrót TICA przekracza 1 miliard dolarów. Według tego wskaźnika znajduje się w czołówce 4 największych chińskich producentów sprzętu klimatycznego.

Obecnie firma produkuje ponad 30 typów urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a także do wytwarzania przyjaznej dla środowiska energii elektrycznej ze źródeł nisko i średniotemperaturowego ciepła.

Dzięki TICA Poland Sp. z o.o. produkty marki dostępne są na zamówienie w Polsce i są wysyłane bezpośrednio z fabryk w Chinach i Malezji.

Dla wygody współpracy z naszymi polskimi klientami posiadamy magazyn w Warszawie.

TICA Poland oferuje:

– mini-VRF o mocy do 22,4 kW;

– jednostki zewnętrzne systemów VRF, w tym gazowych, o mocy od 25 do 270 kW;

– jednostki wewnętrzne systemów VRF (11 typów);

– Inwerterowe pompy ciepła powietrze-woda do użytku domowego TSCA/I FHL i przemysłowego w tym wysokatemperaturowe (90 °C) produkowane przez technologię Mayekawa (Japonia) TCAH200HH;

– chillery chłodzone powietrzem wyposażone w sprężarki śrubowe lub odśrodkowe o mocy od 66 do 1 482 kW;

– chillery chłodzone wodą o mocy 75-150 kW, wyposażone w sprężarki scroll;

– chillery śrubowe i odśrodkowe z parownikiem zalanym o mocy do 6 680 kW;

– chillery bezolejowe (OFC) ze sprężarkami Turbocor na łożyskach magnetycznych o mocy do 11,2 MW;

– klimakonwektory (5 rodzajów);

– agregaty sprężarkowe i skraplające (inwerter lub on/off) o mocy do 270 kW;

– kompaktowe, standardowe i modułowe centrale wentylacyjne o wydajności do 320 000 metrów sześciennych powietrza na godzinę;

– elektroniczne moduły sterujące AHU KIT podłączone do parowników freonowych central wentylacyjnych;

– rooftopy.

Dostarczony do Polski sprzęt jest certyfikowany zgodnie z normami UE, w tym z dyrektywą RoHS 2 oraz posiada znak CE.

Chillery a zainstalowane w nich wymienniki ciepła oraz opracowane przez TICA – program centrale wentylacyjne zostały przebadanę przez niezależnę laboratoria i posiadają certyfikaty AHRI i Eurovent. Wszystkie urządzenia klimatyczne są napełniane czynnikami chłodniczymi przyjaznymi dla warstwy ozonowej, zatwierdzonymi przez międzynarodowe instytucje ochrony środowiska.

Gwarancja na standardowe urządzenia HVAC – 5 lat lub więcej. Dzięki własnemu działowi serwisowemu nasza firma zapewnia obsługę sprzedażową i posprzedażową na terenie całej Polski.

Nasz zespół składa się z inżynierów z ponad 4-letnim doświadczeniem w pracy z TICA, którzy zostali przeszkoleni w TICA w Chinach. Posiadają profesjonalne oprogramowanie, które pozwala szybko dobrać sprzęt do konkretnych warunków pracy.

W tym roku nasza firma wystawiła swoje produkty na targach Mostra Convegno Expocomfort – 2022 w Mediolanie. Jak pokazały wyniki targów, nasz produkt spełnia europejskie normy efektywności energetycznej (klasa A +++) i jest konkurencyjny cenowo.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura Celtic Park Piaseczno, 05-500 Piaseczno, ul. Kineskopowa 1A – 121 oraz na naszą strona www. ticapoland.pl

info@ticapoland.pl

+48 668 100 440

+48 668 100  450.

0

LAT NA RYNKU

0

MEGAFABRYK

0

ODDZIAŁÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

0

BAZ PRODUKCYJNYCH