Certyfikaty firmy TICA

2021

TICA i przejęta przez nią w 2018 roku kanadyjska firma SMARDT otrzymały certyfikaty Amerykańskiego Instytutu Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Klimatyzacji AHRI, potwierdzające, że ich chillery (pompy ciepła) z chłodzeniem powietrzem i wodą oraz powietrzne wymienniki ciepła są w pełni zgodne z deklarowanymi parametrami technicznymi i spełniają najwyższe międzynarodowe standardy efektywności energetycznej. Audyt przeprowadzony w latach 2018-2020 nie wykazał ani jednego odchylenia od parametrów technicznych wskazanych przez obu producentów. Potwierdziła również zgodność techniki klimatycznej TICA i SMARDT z normami i specyfikacjami zatwierdzonymi przez AHRI, Amerykański Narodowy Instytut Normalizacyjny (ANSI) oraz Radę Normalizacyjną Kanady (SCC).

Сертификат AHRI на водоохлаждаемые чиллеры SMARDT Сертификат AHRI на водоохлаждаемые чиллеры SMARDT Сертификат AHRI на воздухоохлаждаемые чиллеры TICA Сертификат AHRI на воздушные теплообменники TICA с принудительной вентиляцией

2021

Chillery modułowe TCA201XC, TCA401XC, TCA201XH, TCA301XH, TCA401XH oraz modułowe chillery dużej mocy TAS165AH, TAS260AH, TAS330AH, TAS440AH po raz kolejny uzyskały certyfikat zgodności z dyrektywą 2006/42/WE w sprawie maszyn (Machinery Directive) i uzyskały certyfikat grupy GSS, która jest światowym liderem w dziedzinie niezależnych badań, kontroli, testów i certyfikacji. Założona w 1878 roku SGS posiada ponad 2600 biur i laboratoriów na całym świecie zatrudniających 89 tys. pracowników.

Сертификат SGS на спиральные чиллеры TICA Сертификация модульных чиллеров по стандартам SGS

2020

TICA znalazła się wśród 50 najlepszych przedsiębiorstw prowincji Jiangsu, jednego z najbardziej rozwiniętych gospodarczo regionów ChRL. Firma otrzymała certyfikat Jangsu Boutique (wydany przez Chińskie Centrum Certyfikacji Jakości) za centrale wentylacyjne.

Топ-10 лучших производителей кондиционеров

2019

Wysoką jakość oprogramowania aplikacyjnego do obliczania wydajności central wentylacyjnych TICA po raz kolejny potwierdza certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Klimatyzacyjnych Eurovent.

Eurovent   Eurovent   Eurovent   Eurovent

2019

Wdrożony przez TICA system zarządzania środowiskowego został pomyślnie przetestowany pod kątem zgodności z normą ISO 14001:2015.

ISO 14001:2015    ISO 14001:2015

2018

TICA została nagrodzona Nagrodą Burmistrza Nanjing za wysoką jakość swoich produktów.

Премия мэра Нанкина за высокое качество

2017

Wdrożony przez TICA system kontroli jakości w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji klimatyzatorów oraz urządzeń do systemów klimatyzacji centralnej jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

ISO 9001:2015    ISO 9001:2015

2017

Stosowany przez TICA system zarządzania bezpieczeństwem przemysłowym i ochroną pracy pomyślnie przeszedł ocenę zgodności z wymaganiami normy OHSAS 18001:2007.

OHSAS 18001:2007   OHSAS 18001:2007

2017

Chińskie Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych przyznało firmie TICA tytuł „wzorowego inkubatora przemysłowego do tworzenia nowych marek”.

Премия министерства информационных технологий

2017

TICA po raz czwarty z rzędu otrzymała nagrodę Federacji Przemysłu Maszynowego ChRL (CMIF) za wysoką jakość produktów.

Премия федерации машиностроительных предприятий

2016

TICA jest uznawana za doktorską platformę badawczo-rozwojową w dziedzinie produkcji urządzeń chłodniczych i systemów klimatyzacyjnych.

Постдокторальная площадка

2015

Elementy infrastruktury, urządzenia klimatyczne, systemy odpylania i oczyszczania powietrza produkowane przez TICA, przeznaczone do pomieszczeń czystych, otrzymały certyfikat ISO 1. Z dokumentu wynika, że wyroby produkowane przez firmę są zalecane do montażu wewnętrznego, do temperatury, wilgotności powietrza, zawartości cząstek PM2, 5, które mają najbardziej rygorystyczne wymagania. Klientami firmy są IBM, Sony, Philips, Sharp, Toshiba, NEC itp.

2015

Państwowy Komitet ds. Rozwoju i Reform, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Nauki i Technologii, Generalna Administracja Celna i Generalna Administracja Podatkowa Chińskiej Republiki Ludowej uznały TICA za krajowe centrum technologiczne.

Фото - академической площадки

2014

TICA jest uznawana za akademicką platformę badawczo-rozwojową w dziedzinie produkcji urządzeń chłodniczych i systemów klimatyzacyjnych.

Китайский национальный сертификат

2013

TICA jest pierwszą firmą w ChRL, która otrzymała trzy gwiazdki (najwyższa nagroda przyznawana przez chińskie organy regulacyjne) jako przyjazne dla środowiska przedsiębiorstwo przemysłowe.

Три звезды за экологию

2012

Oprogramowanie do obliczania wydajności central wentylacyjnych TICA zostało certyfikowane przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Urządzeń Klimatyzacyjnych Eurovent. Od tego czasu oprogramowanie aplikacyjne firmy jest co roku pomyślnie testowane, a certyfikat przedłużany.

Eurovent 2012

2012

TICA otrzymała certyfikat Generalnej Dyrekcji Kontroli Jakości, Inspekcji i Kwarantanny Chińskiej Republiki Ludowej, potwierdzający wysoką jakość produktów firmy.

Сертификат управления по контролю качества

2010

Produkty TICA otrzymały certyfikaty autorytatywnych międzynarodowych organów normalizacyjnych i certyfikacyjnych – Amerykańskiego Instytutu Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Klimatyzacji (AHRI), Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Klimatyzacyjnych EUROVENT itp. Centrale wentylacyjne, chillery, klimakonwektory, systemy VRF i inne systemy HVAC otrzymały europejski znak CE, wskazujący, że mogą być sprzedawane na terenie Unii Europejskiej.

Сертификаты авторитетных международных органов по стандартизации

2007

Laboratoria badawcze TICA są akredytowane przez Chinską Narodową Służbę Akredytacyjną (CNAS).

TICA аккредитованы Китайской национальной службой по аккредитации