12.26.2019

BOMBARDIER UZBROJONY W SPRZĘT TICA

TICA podpisała umowę o współpracy z Bombardier Singapore, spółką zależną kanadyjskiej firmy inżynieryjnej Bombardier Inc., która jest trzecim co do wielkości producentem samolotów na świecie po Airbusie i Boeingu.

Założona w 1942 roku przez Bombardier Inc. jest jedyną firmą na świecie produkującą samoloty i lokomotywy. Działa w ponad 60 krajach (w Federacji Rosyjskiej jest reprezentowana przez Bombardier Transportation (Signal)), a łączna liczba pracowników przekracza 70 tysięcy osób. W grudniu 2018 roku firma zajęła 290. miejsce w rankingu „500 najlepszych marek na świecie w 2018 roku”, opracowanym przez renomowaną amerykańską agencję konsultingową World Brand Lab.

Указатель возле штаб-квартиры Bombardier

Przedstawiciele singapurskiej firmy odwiedzili siedzibę TICA, zapoznali się z produktami firmy i wystawili im bardzo wysoką ocenę. Ich zdaniem w pełni spełnia kryteria firmy Bombardier Inc., w szczególności zapewnia znaczny przepływ świeżego i czystego powietrza, stałą temperaturę i wilgotność. Ponadto produkty charakteryzują się minimalnym wyciekiem powietrza oraz dużą wytrzymałością obudowy. Dwa ostatnie czynniki zadecydowały o podjęciu przez delegację Bombardier Singapore decyzji o zawarciu długoterminowego kontraktu z TICA.

Zgodnie z warunkami umowy spółka będzie dostarczała producentowi samolotów chłodzone wodą chillery śrubowe oraz modułowe centrale wentylacyjne o wydajności do 120 tys. m3/h. Te ostatnie pozwalają tworzyć różne kombinacje niezależnych bloków funkcjonalnych zgodnie z dowolnymi potrzebami klienta.

Nie tylko Bombardier

Współpraca z Bombardier Singapore nie jest pierwszą w portfolio TICA. Firma stworzyła wiele modeli klimatyzatorów i innych urządzeń klimatycznych, które z powodzeniem wykorzystywane są przez największych światowych producentów, takich jak FAW-Volkswagen, Zotye, COMAC, BYD. TICA będzie nadal otwierać dla siebie nowe rynki, w szczególności rynek WNP, i dostarczać swoje innowacyjne produkty zarówno przedsiębiorstwom, jak i zwykłym obywatelom. Głównym celem firmy jest poprawa standardu życia i poprawa sytuacji ekologicznej na planecie. Wszystkie produkty TICA w pełni przyczyniają się do osiągnięcia tego celu.

Przeczytaj także