TICA MCE2022sm
06.03.2022

Zapraszamy do pawilonu TICA w Mostra Convegno Expocomfort 2022!

Jesteśmy importerem na rynek europejski sprzętu HVAC jednego z największych producentów w Chinach – firmy TICA. Każda jednostka, czy to pompa ciepła, system VRF, agregat chłodniczy, agregat skraplający, czy centrala wentylacyjna, jest zgodna z RoHS2 i oznaczona znakiem CE.

indoor-units-of-vrf-system-tims

Międzynarodowa wystawa Mostra Convegno Expocomfort (MCE) odbywa się co dwa lata w Mediolanie. Jest to największe w Europie forum poświęcone ogrzewaniu, wentylacji i klimatyzacji, chłodnictwu, wodociągom i systemom uzdatniania wody, odzyskowi ciepła i innym branżom pokrewnym.

Wystawa odbędzie się od 28 czerwca do 1 lipca w słynnym centrum – Fiera Milano.

Swój udział w nim potwierdziło 1 526 firm z 53 krajów świata, w tym TICA Poland. Wystawcy zwrócą uwagę gości na ponad 440 rodzajów urządzeń – od zaworów odcinających po absorpcyjne maszyny chłodnicze 230 marek.

Na targach MCE-2022 w Mediolanie TICA Poland wyposaża pawilon o powierzchni 60 metrów kwadratowych który będzie zawierał:

– chiller modułowy TCA401XH o mocy 130 kW;

– jednostkę zewnętrzną systemu inwerterowego VRF TIMS160AXA, o mocy wyjściowej 45 kW, która ma budowę modułową i może pracować zarówno oddzielnie, jak i w tandemie z innymi jednostkami o tej samej lub różnej wydajności;

TMCF028AB pełnowymiarowa kaseta z okrągłym przepływem powietrza;

– jednostka naścienna TMVW028ACB o mocy wyjściowej 2,8 kW;

– inwerterowa pompa ciepła (system split) TSCA120 FHL, wyposażona w EVI – sprężarkę Mitsubishi z jednostką wewnętrzną naścienną;

– elektroniczny moduł sterujący AHU KIT TMDK280, podłączony do freonowego wymiennika ciepła centrali wentylacyjnej itp.

tica-vrf-systems-tims-v6-2022

Każdy gość otrzyma wyczerpujące informacje o prezentowanych jednostkach, będzie mógł samodzielnie zapoznać się z konstrukcją, oraz osobiście zweryfikować wysoką jakość komponentów i wyposażenia. Do zobaczenia na stoisku C20 w hali 13!

tica-at-mostra-convegno-expocomfort
Przeczytaj także